Product Filter

İnsanlar yüzyıllardır doğanın ve bitkilerin bize sunduğu nimetlerden yararlanarak kendilerine alternatif tedavi yöntemleri geliştirmişlerdir. Bitkilerin araştırılması ve bilimin ilerlemesi ile bitki içeriklerinin çözümlenmesi insanlık adına olumlu ve faydalı gelişmeler sunmaktadır.

Hem geleneğimizde hemde insanlık tarihinde önemli bir yeri olan bitkilerin  insan sağlığına olumlu faydalarını artık kabul etmeyen yada önemsemeyen yoktur, hatta çağımızda bitkilerin ve doğanın gücü daha fazla benimsenmiş ve doğaya dönüş akımı yaygınlaşmıştır.

Sns Gıda-Kozmetik Awe Cemre, Tübitak, üniversiteler ve Ar-Ge kuruluşlarıyla ortak projeler oluşturmakta ve Türkiye’nin bereketli ve zengin topraklarında yetişen doğal bitki çeşitlerinin faydalarını anlamak için önemli katkılar sağlanmaktadır. Sahip olunan bilimsel verilerin
ve sonucun paylaşılması yönünde bilimsel araştırmalarda yeni iletişim yolları geliştirilmektedir. Tüketiciye sunulan bitkisel ürünlerin önemli bir bölümü Awe Cemre’in üretim alanlarından temin edilmektedir. Bu alanlarda bitkiler için en verimli ve doğal ortamlar oluşturulmakta, toprak iklim ve güneş şartları değerlendirilmekte, elde edilen bitkiler titiz sistematik kontrollerin ardından sağlık güvencesi sağlanarak ürünlere dönüştürülmektedir.

Titizlik ve disiplinle kaliteyi en iyi şekilde sunmaya çalışan Sns Gıda Kozmetik -Awe Cemre  tüm üretim  aşamalarını takip ederek değerli tüketicilerine kalite güvencesi temin etmektedir. ISO 9001 ve IAF HACCP belgeleri ile yola çıkan Sns Gıda Kozmetik Awe Cemre Tokat’ta 2003 yılında kurulmuştur ve yoluna hızla devam etmektedir.

269 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor