Product Filter

Destek Markası “Desteğin Özü, Doğanın Özü” sloganıyla yola çıkmış ve insan sağlığına ve yaşam kalitesine ciddi oranda saygı duyan ve önem veren yüksek kalite anlayışına sahip tüketiciye destek ürünleri sunan kurumsal bir firmadır.

Tüketiciye yüksek kalitede bitki özlü destek ürünleri sunan destek markası bu alanda güvenilirliğini ve ürün hizmet kalitesindeki değeri korumaya çaba sarfeden, verimli ve disiplinli çalışma anlayışı ile ilerleyen bir anlayışa sahiptir. Etik çalışma anlayışı ve doğaya ve çevreye saygı duymak insan sağlığını en önde ve birilcil planda tutmak destek markasının ilkeleri.

Destek firması İstanbul’daki tesisimizde üretim, dolum ve paketleme işlemleri yapılmaktadır.Kurumumuzda Türk Gıda Kodeksi’ne ve Kozmetik Yönetmeliği’ne uygun, yüksek hijyen koşullarında üretim gerçekleştirilmektedir. İnsan sağlığına verilen önem nedeniyle tüm imalat ve depolama süreci, yasal mevzuatlara, prosedürlere ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Destek size ve sevdiklerine en az sizin kadar değer ve önem vererek bitkilerin dünyasını insanlığın faydasına olacak şekilde sizlere en doğru şekilde açar. Destek markası; ülkemize ve insanlarımıza güven duymanın ve toprağa, doğaya duyulan sevginin en güzel ürünüdür, bu yolda sizlere destek vermeye uzun yıllar boyunca devam edecektir.

122 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor