Product Filter

Sepe Natural Organik Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1964 yılındaSepe Bal adı altnda şahıs firması olarak, bal ticareti yapmak amacı ile kurulmuştur. Köyde yapılan balları pazarlamasıyla ticari faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra kendini geliştirerek, 1986 yılında İzmir’de ilk Arıcı Peteği Üretim Fabrikasını kurmuştur.

Bal, polen, arı sütü, propolis gibi arı ürünlerinin insan sağlığına olan faydalarını ve insanların sağlığı için önemli olacağı, insanların yaşam kalitesini artıracağı,  gıda takviyeleri üretmeye başlamıştır. Arı Ürünleri, Gıda Takviyeleri, Sporcu Gıdaları, Bitki Çayları, Sabit ve Uçucu Bitki Yağları, Diğer Natürel Ürünleri,  sıvı, likid, şurup, kapsül, tablet, toz, kavanoz, şişe formlarında üreterek ürün yelpazesini geniş tutmuştur.

Üretimler, gerekli prosedürlere uygun yapılmaktadır.

Firmamız ürünlerini Bakanlığın belirlemiş olduğu ilgili prosedürlere uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünler Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP (Good Manufacturing Practice) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firma FDA’ya (Food and Drug Administration) kayıtlıdır.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.