Product Filter

Talya Bitkisel, 2003 yılında tıbbi aromatik bitkiler ve yağ ürünleri konusunda üretime başlamıştır. Üretimler, 10 000 m2 arazi üzerinde, 3000 m2 kapalı alanda, el değmeden, tam otomatik makinelerde yapmaktadır.

Ürün yelpazesinde başlıca; bitkisel yağlar ( su buharı distilasyon ve soğuk pres yöntemiyle işlenen), gıda ekstraktları (takviyeleri), omega 3 (balık yağı), kremler, öğütülmüş ürünler ve bitkisel şuruplar bulunmaktadır.

Talya’nın üretmiş olduğu bitkisel aromatik yağlar ve bu yağların hammaddeleri, toz ve sıvı olarak dünyanın önde gelen ilaç ve kozmetik üreticileri tarafından hammadde olarak kullanılmaktadır. Tüm Avrupa’da 12.000 bitki türü bulunmaktayken, Türkiye’de 11.500 bitki türü bulunmaktadır.

TALYA, aldığı kalite ve üretim sertifikalarıyla, uluslararası standardizasyonu yakalayıp, dünya pazarında da rekabet etme şansına sahip olmuştur. Bu sebepledir ki üretilen ürünler dünyada 4 kıtada satışa sunulmaktadır.

Talya’nın sahip olduğu sertifikalar

Ürünlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve GMP koşularına uygun olarak belgelerle tescillenmiştir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.