Alizade Ayak ve Topuk Kremi 100 ML

Alizade

İçeriğinde, Kantaron Yağı (Herba Centauri), Üzüm Çekirdeği Yağı (Vitis Vinifera), Lavanta Yağı (Lavandula Agustufolia), Deionized Water, Glycerin, Clycerly Stearate, Cetly Stearly Alcohol, Dicapryl Ether, Cereareth 25, Dimethicone, Stearic Acid, Methyl Paraben, Propyl Paraben, 2-Methyl -4 İsothiazolin-3-One, Phonexyethanol bulunmaktadır.

100 ml ayak ve topuk kremi, en uygun fiyattan satışa sunulmuştur.

19,90 

Stokta yok


Paylaşmak güzeldir...

Açıklama

Alizade Ayak ve Topuk Kremi 100 ML

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Kaç ML ?

Alizade Ayak ve Topuk Kremi 100 ML

Alizade Ayak ve Topuk Kremi İzin Belgesi

Alizade Gıda Tekstil Kozmetik Aktariye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından üretilmiştir. İşletme kayıt no: TR-42-K-000095

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Kullananlar

Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Alizade Ayak ve Topuk Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Alizade Ayak ve Topuk Kremi İçindekiler

Kantaron Yağı (Herba Centauri), Üzüm Çekirdeği Yağı (Vitis Vinifera), Lavanta Yağı (Lavandula Agustufolia), Deionized Water, Glycerin, Clycerly Stearate, Cetly Stearly Alcohol, Dicapryl Ether, Cereareth 25, Dimethicone, Stearic Acid, Methyl Paraben, Propyl Paraben, 2-Methyl -4 İsothiazolin-3-One, Phonexyethanol.

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Muhafaza ve Uyarı
  • Alizade Ayak ve Topuk Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Alizade Ayak ve Topuk Kremi Yan Etkileri

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Alizade Ayak ve Topuk Kremi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Ürünü Açıklaması

Alizade Ayak ve Topuk Kremi 100 ML

 

Alizade Ayak ve Topuk Kremi 100 ML Sipariş ver

 

Alizade Ayak ve Topuk Kremi siparişlerinizde İzmir, Ankara, Kırşehir, Diyarbakır, Muş, Edirne, Balıkesir ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Letonya, Ukrayna, Norveç, Karadağ, İtalya gibi ve Alizade Ayak ve Topuk Kremi Asya’dan sipariş isterseniz KKTC, Azerbaycan, Japonya, Mısır, Tayland, Gürcistan, İtalya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Alizade Ayak ve Topuk Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Alizade Ayak ve Topuk Kremi Fiyat, Alizade Ayak ve Topuk Kremi Kredi Kartı ile Al, indirimli Alizade Ayak ve Topuk Kremi, Alizade Ayak ve Topuk Kremi zararlı mı, Alizade Ayak ve Topuk Kremi, Alizade Ayak ve Topuk Kremi faydaları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nerelerde satılıyor, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü etkileri, Alizade Ayak ve Topuk Kremi açıklamaları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü faydası, Alizade Ayak ve Topuk Kremi satılan, Alizade Ayak ve Topuk Kremi yararlı mı, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü nasıl kullanılır, Alizade Ayak ve Topuk Kremi detayları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi zararları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi satan, Alizade Ayak ve Topuk Kremi satış yerleri, Alizade Ayak ve Topuk Kremi faydası, Alizade Ayak ve Topuk Kremi satan yerler, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nereden alabilirim, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü satışı, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü satan yerler, Alizade Ayak ve Topuk Kremi açıklamalı detayları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ne işe yarar, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ekşi, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü nerde, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nereden alınır, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü nerede satılır, Alizade Ayak ve Topuk Kremi satışı, Alizade Ayak ve Topuk Kremi yurtdışı sipariş, Alizade Ayak ve Topuk Kremi kullanımı, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nedir, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü faydaları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nasıl kullanılır, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nerde, Alizade Ayak ve Topuk Kremi satılan yerler, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü satan, Alizade Ayak ve Topuk Kremi uyarılar, Alizade Ayak ve Topuk Kremi yararları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü nerden alabilirim, Alizade Ayak ve Topuk Kremi etkileri, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü satış yerleri, Alizade Ayak ve Topuk Kremi hakkında açıklama, Alizade Ayak ve Topuk Kremi yorumları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi neye yarar, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü satılan yerler, Alizade Ayak ve Topuk Kremi fiyatları, Alizade Ayak ve Topuk Kremi hakkındaki yorumlar, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nerede satılır, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü hakkında, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ne kadar, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü yorum, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü kullanımı, Alizade Ayak ve Topuk Kremi nerden alabilirim, Alizade Ayak ve Topuk Kremi yorum, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü nereden alınır, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü faydaları neler, Alizade Ayak ve Topuk Kremi satılır, Alizade Ayak ve Topuk Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını yasminonline.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Alizade Ayak ve Topuk Kremi 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir