Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu 20 ML

Alizade

İçeriğinde, Tatlı Badem Yağı (Oleum Prunus Amygladus), Hint Yağı (Oleum Ricini), Zeytin Yağı (Oleum Olivae), Susam Yağı Oleum Sesamum İndicum) bulunmaktadır.

20 ml kaş ve kirpik losyonu, en uygun fiyattan satışa sunulmuştur.

29,90 

Stokta yok

Kategoriler:

Paylaşmak güzeldir...

Açıklama

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu 20 ML

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Kaç ML ?

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu 20 ML

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu İzin Belgesi

Alizade Gıda Tekstil Kozmetik Aktariye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından üretilmiştir. İşletme kayıt no: TR-42-K-000095

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Yorumları

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu İçinde Bulunanlar

Tatlı Badem Yağı (Oleum Prunus Amygladus), Hint Yağı (Oleum Ricini), Zeytin Yağı (Oleum Olivae), Susam Yağı Oleum Sesamum İndicum).

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Muhafaza ve Uyarı
  • Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Yan Etkileri

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Ürünü Açıklaması

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu 20 ML

 

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu 20 ML Satın al

 

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu siparişlerinizde Ankara, İzmir, Kars, Muş, Aydın, Gümüşhane, Eskişehir ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Polonya, Moldova, Yunanistan, Letonya, Norveç gibi ve Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Tayvan, Lübnan, Japonya, Norveç gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Fiyatı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu Kapıda Ödeme, ucuza al Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü faydası, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu açıklamalı detayları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu açıklamaları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü nerede satılır, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu satan, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nedir, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu satışı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu satış yerleri, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nereden alınır, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ekşi, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü nerde, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu fiyatları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nereden alabilirim, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu neye yarar, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü nerden alabilirim, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü nasıl kullanılır, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nasıl kullanılır, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu satılır, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ne kadar, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü satılan yerler, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü nereden alınır, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü etkileri, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu hakkında açıklama, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu satılan yerler, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü yorum, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu satılan, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü satan, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu yurtdışı sipariş, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu zararlı mı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nerde, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu yararları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ne işe yarar, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü satışı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu etkileri, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü hakkında, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu detayları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü faydaları ve kullanımı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü kullanımı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu yorumları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü satan yerler, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nerelerde satılıyor, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu zararları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü nerelerde satılıyor, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu hakkındaki yorumlar, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu satan yerler, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu uyarılar, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nerden alabilirim, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu faydaları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü faydaları, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu nerede satılır, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü satış yerleri, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu yorum, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu yararlı mı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü faydaları neler, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu kullanımı, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu faydası, Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını yasminonline.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Alizade Kaş ve Kirpik Losyonu 20 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir