Alizade El ve Vücut Kremi 100 ML

Alizade

İçeriğinde, Yasemin Yağı (Oleum Jasminum Officunalis), Buğday Yağı (Oleumtiricum Vulgare), Deionized Water, Glycerin, Clycerly Stearate, Cetly Stearly Alcohol, Dicapryl Ether, Cereareth 25, Dimethicone, Stearic Acid, Methyl Paraben, Propyl Paraben, 2-Methyl -4 İsothiazolin-3-One, Phonexyethanol bulunmaktadır.

100 ml el ve vücut kremi, en uygun fiyattan satışa sunulmuştur.

14,90 

Stokta yok


Paylaşmak güzeldir...

Açıklama

Alizade El ve Vücut Kremi 100 ML

Alizade El ve Vücut Kremi Kaç ML ?

Alizade El ve Vücut Kremi 100 ML

Alizade El ve Vücut Kremi İzin Belgesi

Alizade Gıda Tekstil Kozmetik Aktariye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından üretilmiştir. İşletme kayıt no: TR-42-K-000095

Alizade El ve Vücut Kremi Kullanıcı Yorumları

Alizade El ve Vücut Kremi ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Alizade El ve Vücut Kremi hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Alizade El ve Vücut Kremi İçindekiler

Yasemin Yağı (Oleum Jasminum Officunalis), Buğday Yağı (Oleumtiricum Vulgare), Deionized Water, Glycerin, Clycerly Stearate, Cetly Stearly Alcohol, Dicapryl Ether, Cereareth 25, Dimethicone, Stearic Acid, Methyl Paraben, Propyl Paraben, 2-Methyl -4 İsothiazolin-3-One, Phonexyethanol.

Alizade El ve Vücut Kremi Muhafaza ve Uyarı
  • Alizade El ve Vücut Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Alizade El ve Vücut Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Alizade El ve Vücut Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Alizade El ve Vücut Kremi ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Alizade El ve Vücut Kremi Yan Etkileri

Alizade El ve Vücut Kremi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Alizade El ve Vücut Kremi Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Alizade El ve Vücut Kremi Ürünü Açıklaması

Alizade El ve Vücut Kremi 100 ML

 

Alizade El ve Vücut Kremi 100 ML Satın al

 

Alizade El ve Vücut Kremi siparişlerinizde İzmir, İstanbul, Niğde, Uşak, Kırıkkale, Mardin, Bilecik ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Alizade El ve Vücut Kremi Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Portekiz, Belarus, Danimarka, Malta, İrlanda gibi ve Alizade El ve Vücut Kremi Asya’dan sipariş isterseniz Rusya, Azerbaycan, Suriye, Lübnan, Maldivler, Umman, İrlanda gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Alizade El ve Vücut Kremi Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Alizade El ve Vücut Kremi Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Alizade El ve Vücut Kremi Fiyat, Alizade El ve Vücut Kremi Kredi Kartı ile Al, indirimli al Alizade El ve Vücut Kremi, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Alizade El ve Vücut Kremi yararlı mı, Alizade El ve Vücut Kremi nereden alınır, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü, Alizade El ve Vücut Kremi satış yerleri, Alizade El ve Vücut Kremi satan yerler, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü hakkında, Alizade El ve Vücut Kremi ne kadar, Alizade El ve Vücut Kremi ne işe yarar, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü nasıl kullanılır, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü nerden alabilirim, Alizade El ve Vücut Kremi açıklamaları, Alizade El ve Vücut Kremi fiyatları, Alizade El ve Vücut Kremi satılan yerler, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü yorum, Alizade El ve Vücut Kremi etkileri, Alizade El ve Vücut Kremi faydası, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü faydaları, Alizade El ve Vücut Kremi nerede satılır, Alizade El ve Vücut Kremi kullanımı, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü nerede satılır, Alizade El ve Vücut Kremi yorumları, Alizade El ve Vücut Kremi açıklamalı detayları, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü satışı, Alizade El ve Vücut Kremi, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü satan, Alizade El ve Vücut Kremi yorum, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü faydası, Alizade El ve Vücut Kremi uyarılar, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Alizade El ve Vücut Kremi satılan, Alizade El ve Vücut Kremi satılır, Alizade El ve Vücut Kremi hakkında açıklama, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü nereden alınır, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü etkileri, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü nerde, Alizade El ve Vücut Kremi yurtdışı sipariş, Alizade El ve Vücut Kremi satan, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü satış yerleri, Alizade El ve Vücut Kremi nerde, Alizade El ve Vücut Kremi nerden alabilirim, Alizade El ve Vücut Kremi ekşi, Alizade El ve Vücut Kremi nerelerde satılıyor, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü satan yerler, Alizade El ve Vücut Kremi nedir, Alizade El ve Vücut Kremi zararları, Alizade El ve Vücut Kremi nereden alabilirim, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü faydaları neler, Alizade El ve Vücut Kremi hakkındaki yorumlar, Alizade El ve Vücut Kremi satışı, Alizade El ve Vücut Kremi faydaları, Alizade El ve Vücut Kremi nasıl kullanılır, Alizade El ve Vücut Kremi zararlı mı, Alizade El ve Vücut Kremi yararları, Alizade El ve Vücut Kremi neye yarar, Alizade El ve Vücut Kremi detayları, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü kullanımı, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü satılan yerler, Alizade El ve Vücut Kremi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını yasminonline.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Alizade El ve Vücut Kremi 100 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir